دمنوش پسرزایی
0
2
0
0
0
لینک کپی شد

بهترین مواد غذایی برای پسرزایی + انواع دمنوش پسرزایی را بشناسید

زمان مطالعه 5 دقیقه

بسیاری از افراد قبل از اقدام برای فرزندآوری تمایل دارند که جنسیت کودک خود را تعیین نمایند. فرهنگ سنتی مردم ایران نیز سبب شده تا بسیاری از خانواده‌ها داشتن کودک پسر را یک امتیاز مثبت در نظر بگیرند. در نتیجه همین امر سبب شده تا بسیاری از خانم‌ها با استفاده از روش‌های علمی و سنتی و نوشیدن انواع دمنوش پسرزایی برای تولد نوزاد پسر تلاش فراوانی کنند. این موضوع نیز تنها محدود به دوران کنونی نیست و ریشه در باورهای تاریخی مردم ایران دارد؛ به همین خاطر از زمان‌های گذشته طبیبان در پی یافتن راهکاری برای محقق شدن تعیین جنسیت کودکان پیش از تولد بوده‌اند.

در نتیجه بسیاری از مادران جوان با اندکی مطالعه در زمینه طب سنتی با تعداد فراوانی نسخه مواجه می‌شوند که تحت عنوان دمنوش پسرزایی معرفی می‌گردند. البته استفاده از این روش تنها با رعایت اصول کلی مانند تغییر در سبک زندگی و نوع غذای مصرفی والدین ممکن می‌باشد؛ در واقع بنا بر نظر متخصصان طب سنتی پدر و مادر در صورتی که تمایل داشته باشند فرزند پسر به دنیا بیاورند باید طبع خود را به سوی گرم مزاجی هدایت نمایند. استفاده از دمنوش‌های گیاهی با طبع گرم و انواع ادویه‌های گرم تنها یکی از راهکارهای اساسی برای تغییر در طبع والدین کودک می‌باشد که در طب سنتی توصیه شده است.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با انواع دمنوش کلاژن ساز برای جوانسازی پوست

مواد غذایی مورد تاکید در طب سنتی برای داشتن نوزاد پسر

طب سنتی بر پایه طبیعت شکل گرفته است. در نتیجه نوع تغذیه در درمان بسیاری از بیماری‌ها نقش دارد. در زمانی که والدین قصد دارند تا صاحب اولاد پسر شوند توجه به نوع تغذیه برای هر دو والد الزامی است. به شکلی که برای این منظور پدر و مادر باید از رژیم غذایی مناسبی پیش از فرایند لقاح پیروی کنند. برای مثال در طب سنتی به آقایان توصیه می‌شود تا پیش از رابطه جنسی از مصرف غذاهایی که دارای طبع سرد می‌باشند خودداری کنند. همچنین مصرف روزانه دو عدد شاه بلوط به مدت دو هفته پیش از لقاح می‌تواند در پسرزایی نقش موثری داشته باشد.

استفاده از دمنوش آویشن و شیر که با عسل طبیعی شیرین شده در هر وعده صبحانه نیز برای پدران پیش از رابطه جنسی الزامی می‌باشد. البته مصرف مواد غذایی مینرال مانند سدیم، پتاسیم و فسفر پیش از رابطه توسط پدر می‌تواند تا حد زیادی شانس پسرزایی را افزایش دهد. مادران نیز با مصرف نمک دریایی، گوشت قرمز، میوه‌هایی با طبع گرم مثل انجیر، انبه و انگور و استفاده بیشتر از مواد قندی و همچنین کاهش مصرف غذاهای شور می‌توانند احتمال پسرزایی خود را افزایش دهند.

دمنوش زعفران، موثرترین دمنوش پسرزایی

برای انتخاب بهترین دمنوش برای پسرزایی نیاز است تا مادران با خواص انواع گیاهان دارویی آشنا شوند. زعفران یکی از گیاهانی است که از آن به عنوان دمنوش پسرزایی یاد می‌شود. در واقع گیاه زعفران با تغییر در اسیدیته رحم مادر و قلیایی نمودن محیط رحم احتمال تولد نوزاد پسر را برای مادران افزایش می‌دهد. همچنین زعفران دارای عناصر با اهمیتی برای سپری نمودن یک دوره بارداری سالم می‌باشد. سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم از جمله عناصر موجود در گیاه زعفران می‌باشند که مصرف آن‌ها می‌تواند سبب افزایش احتمال پسرزایی در مادران شود.

دمنوش زعفران برای پسرزایی

مصرف دمنوش اسطوخودوس برای پسرزایی

اسطوخودوس یکی از گیاهان دارویی می‌باشد که به عنوان دمنوش گیاهی برای پسرزایی شناخته می‌شود. مصرف روزانه این دمنوش علاوه بر کمک به تولد نوزاد پسر برای بانوان فواید دیگری نیز دارد. به طور کلی اسطوخودوس از جمله گیاهان فراسودمند می‌باشد که در طب سنتی به عنوان درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. خانم‌ها با مصرف یک فنجان دم کرده اسطوخودوس قبل از خواب می‌توانند از فواید بی‌نظیر آن بهره‌مند شوند. همچنین ماساژ بخش زیرین شکم با اسانس اسطوخودوس نیز می‌تواند به قلیایی شدن رحم خانم‌ها کمک نماید.

برای خرید دمنوش اسطوخودوس و انواع دمنوش‌های گیاهی و ارگانیک دیگر می‌توانید از طریق وبسایت هیرکانوش اقدام کنید. در صورت نیاز به مشاوره، کارشناسان حرفه‌ای در زمینه‌ی مشاوره به صورت رایگان در خدمت شما هستند.

مصرف دمنوش اسطوخودوس برای پسرزایی

مصرف دمنوش زنجبیل، یک راهکار مطمئن برای تولد نوزاد پسر

دم کرده گیاه زنجبیل نیز از دیگر فراورده‌های گیاهی می‌باشد که به عنوان دمنوش پسرزایی برای خانم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از دم کرده گیاه زنجبیل یا مصرف مداوم آن در برنامه غذایی خانم‌ها می‌تواند به تعدیل طبع آن‌ها از سرد مزاجی به سمت گرم مزاجی کمک نماید.

دمنوش زنجبیل

تاثیر دمنوش پونه برای پسرزایی

پونه از دیگر گیاهان شناخته شده می‌باشد که از دم کرده آن به عنوان دمنوش پسرزایی استفاده می‌شود. پونه از نظر طب سنتی دارای طبعی گرم است و از مواد مغذی فراوانی مانند انواع ویتامین‌ها، سدیم و پتاسیم تشکیل شده است. تنها ویژگی طبع گرم گیاه پونه برای اینکه از این گیاه به عنوان یک دمنوش پسرزایی عالی استفاده شود، کفایت می‌کند. در واقع بسیاری از افراد بر این باورند که مادرانی که دارای طبع سرد می‌باشند عموما فرزندان دختر به دنیا می‌آورند. در حالی که مادرانی که دارای طبع گرم هستند عموما فرزندان پسر به دنیا می‌آورند. در نتیجه همین امر نیز سبب شده است تا مصرف گیاه پونه بنا بر نظر متخصصان طب سنتی برای تولد نوزاد پسر توصیه شود.

اگر دوست دارید که با بهترین دمنوش با طبع گرم برای زمستان آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم به لینک قبل مراجعه نمایید.

تاثیر دمنوش پونه برای پسرزایی

خاصیت دمنوش دارچین برای پسرزایی

دارچین گیاهی است که از پوست درخت Cinnamomum تهیه می‌شود. همچنین از این گیاه به صورت گسترده از زمان‌های قدیم در طب سنتی سایر نقاط دنیا استفاده می‌شده. اما در این بین استفاده از گیاه دارچین به همراه عسل طبیعی یکی از راهکارهای کاربردی برای تولد نوزاد پسر معرفی شده است. در واقع زمانی که هر دو والد پیش از قصد برای بارداری از این ترکیب به صورت مداوم استفاده نمایند احتمال تولد نوزاد پسر برای آنها  به صورت چشمگیری افزایش خواهد یافت. شما به راحتی می‌توانید از این ترکیب در چای روزانه خود استفاده کنید و در نهایت به تعدیل طبع خود نیز کمک کنید. گزنه، بابونه و رزماری نیز از دیگر گیاهانی می‌باشند که در طب سنتی به عنوان یک ماده موثر در پسرزایی معرفی شده‌اند.

دمنوش دارچین برای پسرزایی

سخن آخر

در نتیجه‌ی این مطلب فهمیدیم که والدین می‌توانند با مراجعه به یک متخصص طب سنتی و بیان این موضوع که چه دمنوشی برای پسرزایی خوب است از راهنمایی‌های کاربردی در این زمینه بهره مند گردند. در نهایت مصرف مداوم انواع گیاهان با طبع گرم به عنوان دمنوش پسرزایی می‌تواند تا حد زیادی سبب افزایش شانس والدین در تولد نوزاد پسر شود.

2دیدگاه

شماهم توی این بحث شرکت کنید

سپید گفت:

تا اونجایی که من میدونم از زعفران برای سقط جنین استفاده میشه، نمیدونستم برای تعیین جنسیت هم استفاده میشه

سولماز گفت:

مرسی از توضیحاتتون، خوردن این دمنوش پسر زایی از چه زمانی میتونه تاثیر بزاره ؟ منظورم از چند ماه قبل از بارداری باید شروع کنیم به خوردن این دمنوش ها ، تا اثر گذار باشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید