تزریق چربی به صورت
0
4
0
0
0
لینک کپی شد

نحوه ی تزریق چربی به صورت، مزایا و معایب انجام آن

زمان مطالعه 7 دقیقه

در سال‌های گذشته، مردم کشورهای مختلف جهان از جمله ایرانیان به تناسب چهره و اندام خود توجه بیشتری کرده‌اند. همان‌طور که می‌دانید تمامی افراد علاقه دارند تا چهره‌ای فوق العاده داشته باشند. برخی اوقات به دلیل ژنتیک و مسائل مختلف، نقاط مختلف صورت شما از ویژگی‌های یک صورت مناسب بهره‌مند نیست. در همین راستا نیاز است تا از روش‌های جدید و مدرن برای بر طرف سازی ایرادات صورت استفاده شود. یکی از این روش‌های درمانی، تزریق چربی به صورت است که به عنوان گزینه‌ای مدرن و ایده‌آل شناخته می‌شود.

نیاز است که بدانید، روز به روز شاهد افزایش کلینیک‌های زیبایی در نقاط مختلف کشور ایران هستیم. به همین خاطر نیاز است تا فرآیند تزریق چربی به صورت، توسط متخصصان حرفه‌ای و زیر نظر بهترین مراکز انجام بگیرد. به دلیل اهمیت بالای این فرآیند، استفاده از افراد متخصص برای انجام آن مسئله‌ای بسیار مهم به شمار می‌رود. پیشنهاد می‌کنیم برای این‌که بتوانید تزریق چربی به صورت را به شکل بهتری انجام دهید، حتما با مبانی مختلف مربوط به این موضوع آشنا شوید.

تزریق چربی به صورت چطور انجام می شود؟

تزریق چربی به صورت چطور انجام می شود

همه انسان‌ها زمانی که سن افزایش می‌یابد، دچار کاهش کلاژن سازی پوست می‌شوند. حتی درست نبودن الگوی خواب نیز در کیفیت پوست شما تاثیر می‌گذارد. این مسائل موجب می‌شود تا به مرور زمان پوست شما افتاده شود و چین و چروک‌های مختلف در سراسر پوست شما به وجود بیاید. در اثر به وجود آمدن این موارد، لایه‌های چربی پوست کاهش می‌یابند و پوست شما نیز استحکام خود را در مقایسه با گذشته از دست می‌دهد. برای اصلاح الگوی خواب خود می‌توانید از انواع دمنوش خواب آور استفاده کنید همچنین برای ترمیم بافت اجزای صورت، نیاز است تا از روش‌های مختلفی مانند تزریق ژل یا چربی به صورت استفاده شود.

تزریق چربی به صورت به عنوان یکی از جدیدترین روش‌ها برای بازیابی پوست از دست رفته شما شناخته می‌شود. در این روش، چربی‌های اضافه در اندام شما مانند ران، پهلو و … برداشته می‌شود. پس از گرفتن چربی از نقاط ذکر شده، تزریق چربی به صورت شما انجام شده و فرو رفتگی‌های مختلف و شیارهای پوست صورت شما مجددا پُر می‌شود. این روش می‌تواند برای رفع اثرات پیری بسیار موثر باشد.

هیرکانوش یکی از معتبر ترین فروشگاه‌ها برای خرید دمنوش می‌باشد.

کاربردهای مختلف تزریق چربی به صورت

یکی از موضوعاتی که افراد قبل از انجام تزریق چربی به صورت باید آن‌را بررسی کنند، کاربردهای اصلی این روش درمانی است. در واقع چین و چروک‌های پوست صورت، ممکن است در نقاط مختلفی به وجود بیاید. یکی از کاربردهای تزریق چربی، استفاده از آن برای بر طرف سازی چین و چروک‌های اطراف بینی و دهان می‌باشد. برجسته کردن گونه و چانه از دیگر کاربردهای اصلی تزریق چربی به پوست صورت به شمار می‌رود. شما می‌توانید با برجسته‌تر کردن گونه به میزان مناسب، تغییر فوق العاده‌ای را در چهره خود ببینید.

بر طرف سازی گود در قسمت‌های گوناگون پوست شما مانند شقیقه و زیر چشم از دیگر کاربردهای تزریق چربی است. برخی اوقات نیز زخم‌های گوناگونی در صورت شما وجود دارند که ناشی از آکنه و … هستند که به وسیله این روش بر طرف می‌شوند. همچنین جوان‌سازی پوست و رفع شل بودن پوست صورت از دیگر مزیت‌های تزریق چربی می‌باشد.

مزایای تزریق چربی به صورت

مزایای تزریق چربی به صورت

یکی دیگر از مسائلی که متقاضیان تزریق چربی به صورت باید به بررسی دقیق آن بپردازند، مزیت‌های تزریق چربی است. قطعا هنگامی که شما مزایای تزریق چربی را مورد بررسی قرار دهید، به شکل بهتری می‌توانید از این فرآیند بهره‌مند شوید. اولین مزیت این روش، بهبود بافت پوست بوده که موجب می‌شود تا بافت‌های زیرین پوست از سلامت موردنیاز بهره‌مند شوند. جوانسازی منافذ مختلف پوست و برطرف سازی نقاط مربوط به جوش از مزیت‌های دیگر این روش به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که چربی‌های تزریق شده در زمان کوتاهی به مناطق تزریق شده جذب می‌شوند. این مسئله نیز از مزایای اصلی این روش شناخته می‌شود.

در این روش نیاز به تکرار درمان از طریق تزریق چربی به صورت نمی‌باشد. توجه داشته باشید که این روش در مقایسه با سایر روش‌ها، بسیار مقرون به صرفه است. مدت زمان نقاهت بسیار کوتاه‌تر و همچنین ماندگاری مناسب در مقایسه با مدت زمان درمان، بسیار ایده آل است.

تفاوت تزریق چربی و تزریق ژل به صورت در چیست

تزریق چربی به عنوان پیوند چربی نیز شناخته شده و علت این نام‌گذاری به دلیل جدا سازی قسمتی از چربی‌های پوست شما و انتقال آن به نقطه دیگر از بدن می‌باشد. بنابراین در تزریق چربی به صورت، چربی‌های موردنظر تنها از نقطه‌ای به نقطه دیگر از بدن شما منتقل شده‌اند. در همین راستا این روش بسیار طبیعی‌تر از سایر روش‌های تزریق به صورت شناخته می‌شود. در تزریق ژل، ماده‌های مصنوعی برای تزریق به صورت شما آماده شده‌اند. این ماده‌های مصنوعی دارای ساختار متفاوت‌تری نسبت به چربی بدن شما هستند. همچنین در مبحث قیمت و ماندگاری، تفاوت‌هایی میان این دو روش وجود دارد که می‌تواند در انتخاب نهایی شما موثر باشد. بنابراین شما باید با توجه به موارد ذکر شده نسبت به انتخاب روش موردنظر خود اقدام نمایید.

لازم به ذکر است استفاده از دمنوش آرامش اعصاب باعث افزایش کیفیت پوست صورت شما می‌شود.

تزریق چربی به صورت مناسب چه افرادی است؟

تزریق چربی به صورت مناسب چه افرادی است

هر فردی نیاز دارد تا قبل از تزریق چربی به صورت خود، به بررسی این مسئله که آیا کاندید مناسبی برای انجام این فرآیند است، بپردازد. اگر شما در موارد ذکر شده، از کمبودی برخوردار هستید، تزریق چربی مناسب پوست صورت شما نخواهد بود و اگر تمایل به انجام این‌کار دارید، بهتر است با پزشک متخصص در این باره مشورت کنید. این‌کار بیشتر مناسب افرادی است که از گونه کوچکی بهره‌مند هستند و حجم زیادی از گونه‌های آن‌ها از دست رفته. افرادی که در امتداد خط فک از چربی لازم بهره‌مند نیستند و در اطراف لب‌شان نیز چربی بسیار کمی وجود دارد، به عنوان دیگر افراد واجد شرایط شناخته می‌شوند.

چه کسانی نباید به صورتشان چربی تزریق کنند

برخی از افرادی که قصد تزریق چربی به صورت خود را دارند، در واقع به عنوان گزینه مناسبی برای انجام این روش شناخته نیستند چراکه نتیجه‌ی مطلوبی برای آن‌ها نخواهد داشت. به عنوان مثال، افرادی که از عفونت‌های شدید در ناحیه صورت‌شان دارند نباید این‌کار را انجام دهند. افرادی که از قوام و رنگ پوست مناسب بهره‌مند نیستند و همچنین افراد مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای،تزریق چربی راهکار خوبی برای آن‌ها نخواهند بود. لازم به ذکر است ابتلا به دیابت شدید نیز می‌تواند سبب جلوگیری از تزریق شما شود. مشورت گرفتن از پزشک متخصص در این زمینه سبب افزایش کیفیت تزریق چربی به پوست صورت شما خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: اگر تمایل به انجام انواع حرکت‌های اسکات برای فرم‌دهی اندام خود دارید، به لینک قبل مراجعه کنید.

عوارض تزریق چربی به صورت

عوارض تزریق چربی به صورت

بررسی عوارض تزریق چربی به صورت نیز از جمله موضوعاتی بوده که متقاضیان این فرآیند باید با آن آشنا شوند. واکنش به مواد بی‌حسی از اولین عوارض تزریق چربی به شمار می‌رود. همچنین از بین رفتن عصب و بافت، لخته شدن خون در لایه‌های زیرین پوست، آسیب به لایه‌های پوست، تغییر در رنگ پوست، کبودی، ورم، عدم تقارن در تزریق و … از عوارض اصلی تزریق به شمار می‌رود. توجه داشته باشید که این روش مورد اطمینان بوده و موارد ذکر شده ممکن است برای شما به وجود بیاید.

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگار است

بسیاری از افراد علاقه دارند مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به صورت‌شان را بررسی کنند تا این فرآیند را به شکل راحت‌تری انجام دهند. نیاز است که بدانید، ماندگاری تزریق چربی به دو عامل وابسته است: عامل اول مهارت پزشک در تزریق به پوست صورت است و عامل دوم نیز توجه به توصیه‌های پزشک و انجام مراقبت‌های لازم می‌باشد.

اگر موارد ذکر شده را به خوبی رعایت کنید، قطعا چربی‌های صورت شما از ماندگاری بیشتری بهره‌مند می‌شوند. توجه داشته باشید که ماندگاری تزریق چربی اغلب بین یک الی سه سال می‌باشد. در صورتی که جنس پوست شما نیز مناسب انجام این فرآیند باشد و نکات لازم رعایت شود، ماندگاری تزریق تا پنج سال نیز افزایش خواهد یافت.

4دیدگاه

شماهم توی این بحث شرکت کنید

ریحانه قربانی گفت:

تزریق چربی برای من که صورتم نواحی فرو رفته خیلی زیادی هم مفیده؟

m.mousavi گفت:

سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
بله تزریق چربی به صورت برای افرادی که نواحی فرو رفته بسیار زیادی در صورتشان دارند بسیار مفید خواهد بود.

ندا غلامی گفت:

تزریق چربی صورت انواع مختلفی داره، کدون نوعش موثرتره؟ و عوارصش کمتره؟

سپیده مهدی پور گفت:

دوست عزیز از بین انواع تزریق چربی صورت که شامل بادی جت، دستی، نانوفت، میکروفت و بایوفت می باشد، جدیدترین و موثرترین روش نوع بایوفت هست که نتایج بسیار خوبی دارد .